Turiu nuimtą alyvos išleidimo kamštį! Pagalba!

Reguliarus alyvos keitimas yra esminė dalis, kad jūsų variklis būtų laimingas ir sveikas. Tačiau gamintojams stengiantis sumažinti išlaidas ir svorį, daugiau išleidimo kaiščių yra pagaminti iš minkštų metalų, pvz., aliuminio, kurie lengvai nusiima, jei jūs ar jūsų mechanikas neatsargiai atlieka net įprastą priežiūrą. Nuluptas alyvos išleidimo kaištis gali sukelti didelį variklio gedimą, todėl skirkite šiek tiek laiko ir sužinokite apie geriausią praktiką, kaip to išvengti, ir kokias galima taisyti, jei jau per vėlu.

Mažytis varžtas, didelė nelaimė

Kad jūsų variklis veiktų, reikia alyvos. Lėtai nutekantis išleidimo kaištis leis į variklį patekti teršalams, kurie gali sukelti vidinę žalą, tačiau tikroji problema yra ta, kas atsitiks, jei alyvos indui bus leidžiama pasiekti pavojingai žemą lygį arba visiškai ištuštėti. Trūkstant alyvos variklis greitai suges, nes dėl trinties susidaro šiluma, o judantys komponentai suima ir sulūžta.

Alyvos keitimas yra techninės priežiūros užduotis, kurią turėtumėte atlikti kelis kartus per metus, tačiau kiekviena iš jų gali sukelti nuotėkį iš išleidimo kaiščio varžto, jei nesiimama tinkamų atsargumo priemonių. Jei pastebėjote nuotėkį iš kištuko, niekada nedera jo ignoruoti.

Nutekėjimo išvengimas

Pagrindiniai kištuko pažeidimo būdai yra sukryžiavimas ir per didelis priveržimas. Abu rimtai sujauks struktūrą ir sriegių tarpus ant keptuvės, varžto arba abiejų. Kryžminis sriegis įvyksta, kai kištukas nėra įdėtas tiesiai iš pradžių, o tada yra priverstas visą likusį kelią. Per daug priveržiama, kai kas nors naudoja elektrinį įrankį arba per daug jėgos įsuka kištuką.

Norėdami tinkamai sumontuoti, pirmiausia išvalykite kištuką ir sriegius ir patikrinkite, ar nėra pažeidimų. Jei radote, pakeiskite varžtą; visada pakeiskite tarpiklį arba poveržlę, kuri neleidžia varžtui per daug įsriegti. Tada priveržkite jį ranka, kiek galite – taip turėtų būti daugiausia. Jei susidursite su ankstyvu pasipriešinimu, yra didelė tikimybė, kad jį privertus, siūlai bus nuplėšti. Galiausiai, naudodami tinkamus įrankius, visada sukite pagal specifikaciją. Jūsų savininko vadove turi būti visa reikalinga informacija.

Turiu nuimtą alyvos išleidimo kamštį! Pagalba!

Prijungimas kartu

Jei jūsų kištukas jau tvirtai susisukęs, o alyvos keptuvės sriegiai pažeisti, vadinasi, turite problemų. Visų pirma, jį gali būti sunku nuimti, todėl nenaudokite užtrauktukų, nes jie gali nulupti galvą. Naudokite tinkamo dydžio lizdą su reikiamu kraštų skaičiumi. Ištraukus pažeistą kištuką, guminis kištukas gali būti laikinas sprendimas, tačiau juo pasikliauti nereikėtų ilgai.

Jūsų remonto galimybės priklauso nuo žalos sunkumo. Jei tik keli pažeisti siūlai, galite išsisukti bakstelėję į keptuvės skylę ir persekiodami siūlus . Jei bus blogiau, turėsite gręžti, bakstelėti ir įdiegti HeliCoil . Kitas variantas yra bakstelėti, įkišti HeliCoil ir šaltai suvirinti išleidimo vožtuvą į keptuvę. Jei jūsų pastangos nepavyks, turėsite pakeisti visą keptuvę.

Akivaizdu, kad geriausia būti atsargiems ir visų pirma vengti žalos. Tačiau gerai, kad yra galimybių, jei kas nors negerai. Blogiausias visiško keptuvės keitimo scenarijus taip pat nėra pats blogiausias ar sunkiausias remontas, todėl per daug nenusiminkite savęs, jei tai taps jūsų likimu.

Peržiūrėkite visas NAPA Online prieinamas tvirtinimo detales ir techninę įrangą arba patikėkite vienai iš mūsų 17 000 NAPA AutoCare vietų, kad atliktumėte įprastinę priežiūrą ir remontą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie nulupto alyvos išleidimo kaiščio taisymą, pasikalbėkite su išmanančiu ekspertu vietinėje NAPA AUTO PARTS parduotuvėje.