Ar Telefonas Palaiko NFC funkciją?

NFC funkcija arba dar kitaip vadinama “Near Field Communication” yra belaidžio ryšio funkcija, leidžianti ją palaikantiems įrenginiams perduoti duomenis. Duomenys gali būti perduoti esant tarp įrenginių 4 centimetrų ar mažesniu atstumui. Visi “Android” mobilieji telefonai palaiko NFC funkciją. Jei turite “Android” išmanųjį telefoną, naudodami NFC funkciją galite prijungti išmanųjį telefoną prie belaidžio garsiakalbio, atlikti bekontakčius mokėjimus arba bendrinti duomenis su kitais įrenginiais.

NFC funkcija “Apple” įrenginiuose:

„Apple“ taip pat pristatė naują NFC žymų skaitytuvą „iOS 14“ naujinime, kuris pasieks informaciją apie produktus ir paslaugas neatsisiunčiant visos to produkto ar paslaugos programos. Vartotojas taip pat gali mokėti už produktus ir paslaugas naudodamas NFC iš “Apple Pay” funkcijos. NFC taip pat gali išsaugoti viešbučio kambario kortelės duomenis arba autobuso bilietą, o visus tokius pagrindinius įrankius galėsite saugiai laikyti patikimuose išmaniojo telefono duomenyse. „Near Field Technology“ padės vartotojams greičiau pervesti duomenis, pervesti pinigus ir atsiskaityti už pirkinius ar paslaugas.

Kaip patikrinti, ar NFC yra jūsų telefone?

NFC funkcija yra populiari šiais laikais, nes atsiranda daugiau su ja naudojamų įrenginių, o be to tai taip pat pradedama naudoti naujose srityse, pavyzdžiui, viešajame transporte. Greičiausias ir lengviausias būdas, kaip patikrinti, ar NFC yra jūsų telefone, yra atidaryti nustatymus ir viršuje esančiame lauke ieškoti „nfc“. Jei „Android“ telefonas pateikia paieškos rezultatą NFC, tada tai reiškia, kad NFC pasiekiamas „Android“ išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje.

Kaip įjungti NFC funkciją?

„Android“ išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje radus NFC parinktį, tereikia ją bakstelėti, kad suaktyvintumėte. Šalia esantis jungiklis rodo, kad funkcija yra įjungta. Tai esminis įrankis, padedantis vartotojams keistis duomenimis iš savo išmaniųjų įrenginių. Norėdami perduoti duomenis, turite būti labai arti kito NFC palaikančio įrenginio.